Kerkoj pun

Kërkohet punë nga: fitim 05 Dhj 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Jam i prizrenit 23 vjeqar kam nevoj per pun serioze dhe afatgjate adoptohem shpejt me cdo lloj pune vetem me punu diqka njoh shum mir edhe gjuhen turke angleze edhe boshnjake per ma shum lajmronu ntelefon .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim