Recepsionist

Kërkohet punë nga: laudin 05 Tet 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Kerkoj nje vende pune ne nje hotel ne prizren si recepsionist
E njoh mir gjuhen angleze dhe gjuhen gjermane gjithashtu perdorues shume i mir i komjuterit jam i moshes 21 vjeqar.
Ju faleminderit shume
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim