kuzhin

Kërkohet punë nga: hamdi 28 Sht 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
kerkoj pun ne kuzhin kam pervoj te gjat pune neper kuzhina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim