Firma per ndertim Berisha Fortes Rahovec

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: besmir 19 Shk 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Sektori : Inxhinieri
I kryem kto ponime ndertim izolim dhe merametimin e mbrenshem me provoj shum vjeqare Facebook Firma per ndertim Berisha 049-437-223 viber whatssap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim