Punime nga xhami

Kërkohet punë nga: feriz 11 Mar 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Sektori : Kontabilitet dhe këshilla financiare
bejm keto punime nga xhami
fasade gjysem strugturale
fasade strugturale
shpejder fasade
alkoban
gilindera nga alumini dhe nga xhami
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim