fasada nga xhami

Kërkohet punë nga: feriz 07 Shk 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Sektori : Kontabilitet dhe këshilla financiare
punojm keto pune nga xhami
fasade gjysemstrugturale
fasade strugturale
shpejder fasade
gilindera nga xhami
gilindera nga alumini
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim