nderimi glass

Kërkohet punë nga: feriz 10 Pri 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Sektori : Kontabilitet dhe këshilla financiare
bejm punimin e te gjitha llojeve nga xhami
fasade strufturale
fasade strugturale
shpejder fasade
alkoban
gilindera nga xhami
gilindera nga alumini
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim