punime me alumin

Kërkohet punë nga: feriz 08 Pri 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Sektori : Kontabilitet dhe këshilla financiare
punojme keto punime
fasada nga xhami
fasade gjysem strugturale
gjysem strugturale
shpejder fasade
gilindera nga laumini
allkoban
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim