te gjitha llojet e fasades nga xhami

Kërkohet punë nga: feriz 01 Shk 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Sektori : Kontabilitet dhe këshilla financiare
kryejm keto pune nga xhami
fasade strugturale
gjysem strugturale
shpejder fasade
gilindera nga alumini dhe xhami
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim