Bejë punë marr vetura ''Ndertimtari''

Kërkohet punë nga: Qerim 12 Dhj 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Ne jemi firma Ndertimore Vëllezërit Krasniqi
Bejm pun me Material te jujë ne konvenim Mr ndonje vetur qfardo pune me ndertiim ... Per Me shum : 045-863-727 ose Viber +37745862727
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim