Kerkojm Puntor

Kërkohet punë nga: Qerim 27 Sht 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kerkoj Mjeshter dhe puntor te Ndertimit qe e njeh Ndertimit mir
Ne punojm ne Objekte te vogla jemi nga Rahovec -Dejni per me shum info Nr 045-862-727 ose me viber +37745862727
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim