Alumin+xham

Kërkohet punë nga: feriz 17 Tet 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Sektori : Të tjera
punojme keto pune
gilindera nga alumini
gilindera nga alumini dhe me xham
fasada strugturale me xham
fasade fhysem strugturale me xham
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim