Kamera dhe Alamre kunder vjedhjes

Kërkohet punë nga: arber 30 Nën 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Sektori : Të tjera
KAMERA VËZHGIMI _IP dhe Analog nga vendi dhe nga distanca permes Internetit.

ALARME KUNDËR VJEDHJES _Pa Kabell dhe me Kabell, qe ju lajmeron ne Tel/Mobil kudo qe jeni.

Alarme per zjarr etj..

kontakt/ 049891048.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim