kerkojm Puntor

Kërkohet punë nga: Work-com 20 Shk 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Sektori : Kontabilitet dhe këshilla financiare
Duhet te jen te Diplomuar Gjuhe Gjermane.te interesurit munde te lajmroheni me poste Elektronike.ne f.nuhaj@pflaster-central.de mundeni te na kontaktoni ne Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim