bejm rregullimin e oborrev me kubza betoni

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: shqiprimi park 16 Mar 06:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
bejm rregullimn e oborrev me kubza betoni dhe tretuarve dhe hapjen e kanallav me bager dhe prishej .etj. me provoj shum vjeqare ne firmen ton mundeni te na kontakton eddhe ne faqen ton ntp shqiprimi park
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim