keramik ICO Profesional

Kërkohet punë nga: keramik ICO Profesional 19 Maj 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
ICO Kompani Renovuese.Kryen keto pun, Ne krejt teritorin e Kosoves: Instalimin e kabllove elektrike .Instalimin e ujt... Montimin e qeramikave,montimin e shkallve me granit mermer..viber :+38344630897
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim