Pishina Private , Publike , Sportive

Kërkohet punë nga: Pishina - Crazy Group 17 Qer 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Bëjm ndertimin , projektimin , dhe instalimin e pishinave sipas formes që ju deshironi ose të propozuara nga arkitektët tonë..
Pishinat ndertohen me precizitet te larte nga ekipi ynë profesional..
Jemi kompani e licensuar ne Zvicerr per pishina..
Fotot janë origjinale të punës
Numri kontaktues: 044 / 244 / 577
Facebook: Pishina - Crazy Waterparks
Instagram: Pishinacrazygroup
E-mail : pishina-crazygroup@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim