Qeshme dhe funtana te ndryshme prej gurit ?

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Behar Bytyqi 25 Dhj 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Sektori : Të tjera
shesim qeshme dhe funtana prej gurit si dhe kryem keto pun prej gurit si : mure oborri , kamina per mrena me gur , grilla , dyer te oborrit, arka bunari tovolina sipas madhsis etj .
per qdo rast , kontakto pronar Behar Bytyqi tel: 044 562 177
JEMI NGA KUMUNA E MALISHEVES JU MIRPRESIM .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim