Krasitje Pemesh

Kërkohet punë nga: Zenel 07 Jan 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Sektori : Bujqësi
Nje proqes shume i rendesishem agroteknik i domosdoshem per tu kryer . Qe pema te kete shendet , jetgjatesi , frytdhenje te pervjetshme dhe form te mir te rregulluar te kurores atehere beni krasitjen . Krasitjen e bejm ne menyre profesionale. Zenel Malaj 045233161
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim