Kerkoj veturë me punë!

Kërkohet punë nga: Selman 20 Mar 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kerkoj veturë si: Golf4, mercedes c220, audi A4 ose passat. Kryejme keto sherbime si: pllaka, instalim te ujit, sanitari, fasada etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim