ELEKTRO iNSTALUS BESI

Kërkohet punë nga: besi 07 Tet 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Sektori : Punë nga shtepija
Bejm instalimin e rrymes
ne shpija si dhe ne objekte
si dhe riparimin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim