Punojm rimorkio

Kërkohet punë nga: Ramiz 23 Shk 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Sektori : Punë nga shtepija
Punojm rimorkio per makina dhe traktor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim