elektro instalus Besi

Kërkohet punë nga: besi 16 Sht 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Sektori : Punë nga shtepija
Bejm instalimin e rrymes ne objekte afariste dhe ne shpija banimi
per pun ju garantojm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim