Bëjm larjen e qeremideve më makinë speciale

Kërkohet punë nga: Fadil 03 Pri 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Sektori : Të tjera
Bëjm larjen e qeremideve më makinë speciale si dhe punimin e të gjitha fasadave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim