BEJM HAPJEN E PUSEVE(BUNAREVE)

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: MLB-UJVARA VLLEZRIT GASHI 21 Tet 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Sektori : Administrat/Ekonomi/Juridik
Me ne e zxhidhni problemin e ujit nje her e per xhith mon ket e deshmon profesionalizmi jon ne ket lemi punojm plot 15 vite andaj nuk ju zhgenjejm me ekip profesioniste.Hapja e pusit behet me dimenzijone te ndryshme duke fillu fi1000 fi800fi600.Ndertimi i pusit behet me gypa te vibruar te betonit .Po ashtu bejm filterimin e ujit me zhavor.Nikohsisht bejm bartjen e dheut te pusit pra te xhitha kto sherbime kryhen mrenda dites dhe me qmimte arsyshem ju mirpret pronari LULZIM GASHI .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim