Ujevara

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Ujevara 21 Tet 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Sektori : Industri e automjeteve
ujevara krym.keto sherbime hapjen e puseve.(BUNARAV) me gypa te betonit me xheresi 1METER dhe fellsi si pas nevojes po ashtu bejm filtrimin e ujit me zhavor ni kohsisht bejm bartjen e dheut ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim