,,M&L" pastrimi e shtepive

Kërkohet punë nga: Fatos 14 Maj 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
,,M&L"bejm pastrimi e shtepive banesadhe si dhe mirmbajtjen e kopshtev te shtepive
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim