Boim montimin e Qeramikave, Shkallve, Gurve,Ujit

Kërkohet punë nga: behar 16 Jan 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
ne ket profesion punojm qe nga viti 2001
Punojm:
Keramik
Gur dekorativ
Shkall
montim te ujit ne banjo
montim te sanitaris..etj
Fotot jan te punuara nga ne
kontakto viber +38649822693
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim