Punojm Keramik , gur dekorativ dhe Ujë

Kërkohet punë nga: behar 28 Sht 07:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
puna behet preciz qe 8 vite me keramik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim