Instalim i ujësjellsit dhe shtrim te qeramikes.

Kërkohet punë nga: Arber 08 Mar 00:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Sektori : Të tjera
Bejme instalimin e ujesjellsit dhe shtrimin e qeramikes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim