Japim Tenda Me Qera

Kërkohet punë nga: Tenda "KOLGECI" 01 Mar 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Sektori : Të tjera
Japim tenda me qera per dashma dhe ahengje tuaj familjare + DJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim