Punëtorët e hotelit dhe të restorantit kanë nevojë

Kërkohet punë nga: indigo Hotel1 12 Jan 06:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Sektori : Të tjera
Punëtorët e hotelit dhe të restorantit kanë nevojë për Amerikën në 2019.
Duke kërkuar punëtorë hotelesh dhe restorantesh në Kanada dhe SHBA, ne kemi nevojë për punëtorë meshkuj dhe femra, kështu që nëse keni aftësi hoteliere dhe jeni të gatshëm dhe të gatshëm të punoni në Kanada dhe SHBA, ju lutemi na kontaktoni për më shumë hollësi me CV-në tuaj.
Faleminderit dhe pritni

Adresa elektronike ........ indigojobservice53@gmail.com
Tel. 1 917 818-0206
Whatsapp ...... 1 917 818-0206
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim