kategori C

Kërkohet punë nga: jetmir 18 Tet 01:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Sektori : Transport dhe Distribuim
posedoj kategorin C kam nevoj per pun
kam provoj pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim