Paisje

Kërkohet punë nga: qendrim 28 Sht 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
shes komplet paisjet per fast food. Cmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim