Mjetshter i pllakave dhe instalimi i ujit.

Kërkohet punë nga: Faton Halili 16 Nën 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Bëjmë ngjitjen e pllakave në mënyrë precize.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim