kryejm sherbime me gur

Kërkohet punë nga: vllezrit berisha 11 Mar 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punijm te gjitha llojet e gurit ju mir presim tek vllezrit berisha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim