Call Agent

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: BMCall 02 Nën 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Sektori : Agjentë për shitje
Kërkojmë punëtorë/e që kanë njohuri të gjuhës: Gjermane
Ofrojmë:
Mbi 10 Vende të reja pune si Agjent
Telefonik i gjuhes Gjermane
-Projekti Umfrage-Marktvorschung
-Kualifikimi dhe Kriteret:
• Te kete njohuri komunikimi te gjuhes Gjermane
• Te kete njohuri elementare në Kompjuter
• Te posedoj aftesi per te zbatuar pergjegjesite e tyre dhe realizimin e objektivave te kompanisë
• Te jene te perpikt dhe korrekt ne pune
• Te kene aftesi per te punuar ne grupe
Detyrat dhe pergjegjesite do tu behen te ditur gjat intervistes
Paga: Fikse + provizioni + Bonuse
Ju pret nje vendpunim i sigurt dhe afatëgjatë.
Paga më e mirë dhe më e sigurtë në Treg
Orari i punes është nga e Hëna deri të Shtunen Prej orës 09:00-16:30
Shtunen prej 09:00-15:00
Email: bm.call@hotmail.com
Tel: 049611023 , 044263329
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim