Call Center Deutsch.

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Liva Competence 21 Gsh 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Sektori : Agjentë për shitje
Ofrojm pun ne vushtrri per agent te call center me pag baz dhe provizjone te mira
orar te plot per orai i punes është 5 or e 30 minuta
Nese flisni gjuh gjermane rrjedhshem ju lusim te na kontaktoni dhe ju ofroj nje vend te sigurt me kontrat pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim