BEJME NGJYROSJEN DHE INTALIMIN E TRAKTORAVE

Kërkohet punë nga: rasim 05 Pri 00:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Sektori : Bujqësi
Bejme ngjyrosjen e Traktorve
Instalimin e rrymes
si dhe pune tjera ...me qmime te volitshme
Gjindemi ne fshatin Bukosh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim