Nivelizimin

Kërkohet punë nga: Endriti Nivelizimi 06 Sht 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Sektori : Inxhinieri
kryj keto pun izolimi dhe Nivelizimin e dyshemeve te ndrysh : fer beton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim