Instalime te ujit dhe kanalizimit

Kërkohet punë nga: Me 03 Jan 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Punojme instalime te ujsjellsit dhe kanlizimit ne shtepit tuaja si dhe ne ndertime banesore. Shtrijme linija te reja te kanalizimit poashtu bejme edhe zhbllokimin e kanalizimeve ne menyre profesionale ,me pergjegjesI dhe garanntojme ne punen qe bejme. Qmimet per punen jane shume te volitshme dhe me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim