Call Agents

Kërkohet punë nga: BMCall 03 Sht 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Sektori : Marketing dhe Media
Konkurs për vende të lira pune

• DESHIRONI NJE VEND PUNE
• ME BENIFICIONE TE SHUMTA
• AFATGJATE DHE TE SIGURT
• ME NJE AMBIENT TE NGROHT
ANDAJ SHPEJTONI DHE MOS HUMBNI KOHE SEPSE VENDET JANE TE LIMITUARA
Kualifikimi dhe Kriteret:
• Te kete njohuri te mira ne shkrim, lexim dhe komunikim te gjuhes Gjermane
• Te kete njohuri elementare me kompjuter
• Te jene te perpikt dhe korrekt ne pune
Detyrat dhe pergjegjesite do tu behen te ditur gjat intervistes
Orari i punes : E hene – E shtune, 09:00 – 16:00
PAGË FIKSE (350€, 400€, 500€, 600€) + PROVIZION + BONUS!
Per me shume informata mund te na kontaktoni ne keta numra te telefonit:
Tel: +377(0)44 263-329, +386(0)49 611-023
Email: bm.call@hotmail.com, Skype: bm.call
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim