Moler & Dekor - Bajrami

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Alban 22 Gsh 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kryejmë këto punë: Ngjyrosje, fasadim, dekorime të ndryshme, amstrong, glet etj.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim