BEJM IZOLIMIN E SHTEPIAVE ME STYROPOL

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: BEXHETI 02 Pri 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
BEJM IZOLIMIN E SHTEPIVE ME STIROPOL,
FASADA
NGJYRA
RENOVIME TE NDRYSHME ETJ ...PUNOIM LIRE DHE ME PROFESIONALIZEM.
MARRIM KOMPENSIM DHE VETUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim