BEJM IZOLIMIN E SHTEPIVE ME STYRPOR MARRIM VETUR K

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: BEXHETI 15 Krr 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
BEJM IZOLIMIN E SHTEPIVE ME STYROPOR
FASADA
NGJYRA
GLET
LAMINAT
RENOVIME TE NDRYSHME TE BANESAVE DHE SHTEPIAVE.TEL+37744261961
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim