Nivelizim

Kërkohet punë nga: Lavdim_5@hotmail.com 27 Shk 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kryjm keto pun izolimi dhe nivelizimin e te gjitha llojeve te dyshemeve me materjal tonin si dhe Veq punen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim