Vali Group

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Vali Group 27 Gsh 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kryejm këto sherbime:
Konstruksione Knaufi,
Ngjyrosje,
Fasada,
Glet,
Dekore,
Rafaello,
Amstrong dhe shume tjera.

Per me shume infromata:
https://www.facebook.com/ValiGroup
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim