llamarin punues Luboveci 2

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: llamarin Luboveci 2 14 Sht 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punojm me llamarin me pervoj shum vjeqare,ulluk,mloja,ceva,ogjak,etj ju ofrojm pun cilsore me qmim te volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim