nxemje

Kërkohet punë nga: agoni 19 Pri 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
BEJM istalimin e nxemjeve qendrore te xhitha llojeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim