PREKOLICA PER BLET

Kërkohet punë nga: BLETARIA BLERONI 07 Mar 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Sektori : Punë nga shtepija
BEJM PUNIMIN E PREKOLICAV PER BAJTJEN E BLETVE ME POROSI MUN TE KONTAKTONI NE NR 044540271 DHE 049606446
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim